YUKARI
Formula Kimya - Fason Kozmetik - Fason Kozmetik Üretici
Ana Sayfa > Fason Üretim

FASON KOZMETİK ÜRETİMİ
 
Fason Üretim, kozmetik marka sahibi kişi ve/veya tüzel kişilerin kendi markaları adı altında fason sözleşme öncülüğünde ürünlerini kozmetik üreticisi bir firmaya üretmeleridir.

Fason kozmetik üretimimiz ile yüzlerce insanın hayallerine kavuşmasını ve kendi işlerini kurmalarını ve/veya işlerini büyütmelerine yardımcı olduk. Bizim için fason üretim ürünü üretip marka sahibine teslim etmekle bitmez başlar. Ürün üretildikten sonra yapılacak çalışmalar en az üretim aşamasında yapılanlar kadar kıymetlidir.

Uzman üretim ekibimiz, tasarım, ambalaj, formül, Ar-Ge, Ür-ge, üretim ve üretim sonrası verdiği destekle partnerlerimize komple hizmet sunmaktayız.
Fason kozmetik konusunda test edilmiş 400+ formül ve 2000+ üzerinde hammadde havuzumuzdan faydalanmaktayız.
Markanızın sağlık bakalığı bildirimi yoksa bu konuda size danışmanlık veriyoruz, hangi yoları izlemeniz gerektiği, belirlediğimiz ürünlerin yasalara uygun bildirimleri konusunda size komple hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizin yasal olarak hiç bir engel olmadan güven içinde satışa sunabilmeniz için size gerekli bütün desteği veriyoruz.

Herşey sizinle başlıyor, öncelikle ;

1- Market Bilgisi:

Ürünlerinizin üretim aşamasına gelmeden önce hangi market grubu içinde tanımladığınızı belirlememiz gerekmektedir. Kozmetik Market grupları ve pazar payları gibi güncel veri çalışmalarımızı sizlerle paylaşıp size kozmetik marketinin bütün bilgilerini cömertçe paylaşıyoruz. Akabinde ürün seçimini yapmak bize başarı kapısını aralayacaktır.

2- Ürün Konsepti

Hedef marketimizi belirledikten sonra sıra ürün grubumuzu belirlemeye geliyor. İnovasyon ekibimiz güncel trendleri ve eğilimleri sizinle paylaşıyor, hali hazırda kuluçka evresinde olan projelerimizden sizlere örnekler veriliyor, beğenmeniz durumunda proje size hediye ediliyor. Ürün grupları nasıl oluşturulmalı, hangi kıstaslar göz önünde bulundurulmalı hepsi size bilgi olarak aktarılıyor ve beraberce fikirler geliştiriliyor.

3-Formül Çalışması

Belirlenen ürün konseptine uygun Hammadde tedarikleri başlayıp formül oluşturulmaya başlanıyor, çıkan her sonuç bilgi ve numune olarak sizinle paylaşılıyor. Sizin onayınız ve beklentiniz ışığında formül şekkillendiriliyor. 

4-Ambalaj/Tasarım

Formül çalışmaları ilerlerken bir yandanda ambalaj ve tasarım çalışmaları başlıyor. Belirlediğimiz markete uygun tasarımlar çalışılmaya başlanılıyor. Bu konuda size partner grafik arkadaşlarımızı yönlendirip kısa sürede etkili sonuçlar almanızı sağlayabiliriz. Ambalaj konusunda sadece yerel değil uluslararası firmalarla olan işbirliğimiz sayesinde size en uygun ambalajı temin etme lüksümüz vardır.

5- Üretim Onayı/Üretim

Onayladığınız ürün numunesi üretim planına alınıp GMP ve ISO standartlarında üretiliyor.  Düzgün kolilere konulup sevkiyata hazır hale getiriliyor.

6- Üretim Sonrası

Formula Kimya ekibinin tam görevi bitti dediğiniz yerde bizim için görev yeni başlıyor. Ürün size ulaştıktan sonra ürünlerle ilgili verdiğimiz hizmetler sizi çok şaşırtacak. Ürünün gerekli bütün platformlarda nasıl lansa edilmesi konusunda uzman Strateji ve İş Geliştirme Uzmanlarımız sizi çok memnun edecekler.

Diğer büyük farkımızı da burada göreceksiniz...